Tym razem można będzie spotkać nas na evencie dla kobiet biznesu. Warsztaty Forbes Women to propozycja dla wszystkich pań, dla których samorozwój i zdobywanie nowych kompetencji to ważna sprawa. Zgłaszamy pełną gotowość!

Forbes Women Polska to światowa marka, która już od 2008 roku buduje platformę zrzeszającą społeczność kobiet sukcesu. To magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia płci w biznesie. Celem wszelkich działań jest inspirowanie do działania, pomaganie w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, angażowanie kobiet i mężczyzn do efektywnej współpracy poprzez pokazywanie pozytywnych, znanych i mniej znanych przykładów. Do poruszanych tematów należą: strefa psychologii biznesu, samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym. Cały obszar stylu życia, hobby, moda biznesowa, etykieta.

W ramach realizowania tych celów Forbes Women organizuje warsztaty Forbes Women MeetUp Wrocław. Odbędą się 31. października we wrocławskim hotelu DoubleTree by Hilton. W ramach spotkania zostaną przeprowadzone dwa warsztaty:

Współczesny Dress Code w kontekście budowania marki osobistej

Warsztat poprowadzi Agnieszka Martyna – Ross, która opowie o marce osobistej jako marce premium, o tym jak wykorzystać wygląd do budowania wizerunku profesjonalistki, o dress code, wystąpieniach i relacjach zawodowych. Jednym słowem będzie to duża dawka informacji przydatnych każdemu, kto bywa, udziela się i występuje. Prowadząca jest trenerem i szkoleniowcem z 12 letnim doświadczeniem w obszarze budowania wizerunku profesjonalisty na każdym etapie kariery zawodowej. Specjalizuje się w dress codzie biznesowym, w kontekście budowania marki osobistej. Nie mamy więc wątpliwości, że poziom warsztatu będzie wysoki.

Jaką kobietą w biznesie jesteś?

Drugi warsztat, prowadzony przez Annę Gabryjelską-Basiuk da odpowiedź na pytanie „które cechy i kompetencje pozwalają na bycie dobrą liderką?”. Uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób neutralizować, przechytrzyć, nie dać się mechanizmom społecznym, jak umiejętnie korzystać z wewnętrznej różnorodności, a także ustalą w czym tkwi ich wewnętrzna moc i siła osobista. Prowadząca jest psychologiem i ekonomistką z szerokim doświadczeniem w prowadzeniu coachingu liderów i zespołów oraz warsztatów i szkoleń menedżerskich. Jej głównym obszarem zainteresowań jest przywództwo, budowanie efektywnych zespołów, dynamika siły w organizacjach, facylitacja zmiany i konfliktu oraz różnorodność kulturowa.

Mamy spore oczekiwania wobec tego wydarzenia. Nabyta wiedza oraz kompetencje pozwolą nam jeszcze lepiej zarządzać własnym wizerunkiem, ale i doradzać w sprawie wizerunku naszych Klientów. Jednym słowem – edukujemy się dla dobra wszystkich.