W tym roku, po raz pierwszy w Polsce odbędzie się XXII Światowy Kongres Medycyny Estetycznej. To wielkie wydarzenie, w którym weźmie udział nasz Klient – Esthetic Medical Innovation. Swoją obecność zaakcentuje premierą czterech nowości, w tym dwóch niezwykle innowacyjnych urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej Cryotshock i Thermologie.

Od 26 do 29 września w Warszawie trwać będzie XXII Światowy Kongres Medycyny Estetycznej. To niewątpliwie największe wydarzenie dla lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. To bardzo ważna, cykliczna konferencja, która rokrocznie odbywa się w różnych państwach członkowskich Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (UIME). W jej skład wchodzi 29 organizacji zrzeszających lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną na całym świecie. W tym roku rolę gospodarza Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej po raz pierwszy obejmie Polska. Uświetnią go wybitni naukowcy i praktycy z całego świata, którzy pracują na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. O prestiżu Kongresu świadczy szerokie grono wykładowców, ale też imponująca liczba uczestników. Przy każdej edycji bierze w niej udział ok 1300 osób, ponad 80 prelegentów i przeszło 100 firm, które prezentują swoje najnowsze osiągnięcia oraz eksponują materiały i sprzęty stosowane podczas zabiegów medycyny estetycznej. Goście mają okazję uczestniczyć w wykładach, pokazach i workshopach. To największy tego typu kongres na terenie Europy Środkowej.

Swój udział w tym wydarzeniu planuje również nasz Klient – Esthetic Medical Innovation, dystrybutor kosmeceutyków oraz profesjonalnego sprzętu dla klinik medycyny estetycznej. Przygotowania idą pełną parą, a rozpoczęcie konferencji wyczekiwane jest z niecierpliwością. Emocje budzi nie tylko ranga imprezy, ale również fakt, że EMI planuje premierę czterech nowości.

Po pierwsze – nowe urządzenia. Ofertę EMI wzbogaci Thermologie, które wyznaczy nową jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało. To jedyne takie urządzenie EMI do endermomasażu (endermologia) z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła LED z elementami refleksologii. Inspirowany azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Największym hitem z kolei będzie Cryotshock – najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit. Cryotshock to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie firmy PAGANI, które wpisuje się w ponad 70 letnią historię. Będzie po raz pierwszy prezentowane w Polsce, a Esthetic Medical Innovation będzie jego wyłącznym dystrybutorem. 

Po drugie, nowy produkt – Be White Peel – stanowić będzie uzupełnienie linii preparatów do wybielania i profilaktyki przebarwień skóry. Po trzecie, zupełnie nowe opakowania kosmeceutyków Be Ceuticals. Zaskoczymy Was odmienionym designem, ale również nową pojemnością buteleczek. Po czwarte zaprezentujemy nową kategorię dystrybuowanych przez nas sprzętów – mebli do gabinetów i klinik medycyny estetycznej marki Bellezi. Poza nowościami będziemy prezentować nasze bestsellery, czyli m.in. nagrodzone w tym roku urządzenie do kriolipolizy 5. generacji Miracool, preparaty kolagenowe Nithya oraz V-max HIFU.

XXII Światowy Kongres Medycyny Estetycznej to najważniejsza impreza branżowa tego roku. Oczekiwania są spore, nadzieje ogromne, a prestiż wyznacza bardzo wysoki poziom, który każdy z uczestników czuje się w obowiązku zaprezentować. Wraz z naszym Klientem niecierpliwie oczekujemy inauguracji imprezy i już dziś zapraszamy wszystkich do odwiedzin Jego stoiska. Będzie okazja do prezentacji produktów oraz urządzeń, rozmów o nowinkach technologicznych i nawiązania współpracy.

Termin: 26-29.09.2019

Miejsce: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

Stoisko: 56

W imieniu organizatorów ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Więcej o Cryotshock > https://estheticmedical.pl/urzadzenia/cryotshock/

Thermologie > https://estheticmedical.pl/urzadzenia/thermologie/

Thermologie