W dniach 27-28.05 w Warszawie odbyła się konferencja Beauty Inspiration oraz Gala rozdania nagród INSPIRACJE ROKU w konkursie na najlepsze produkty dedykowane dla branży beauty. Nasz Klient, Esthetic Medical Innovation wziął w niej udział i odebrał aż dwie nagrody.

Koniec maja wyznaczał Warszawę jako miejsce, w którym spotkała się znaczna część branży beauty. Dwudniowa, prestiżowa konferencja przygotowana była z myślą o managerach i właścicielach obiektów beauty z całej Polski. Pierwszy dzień poświęcony był prelekcjom pełnych merytorycznej wiedzy od najlepszych mówców. Prezentowane były gotowe rozwiązania do zastosowania w prowadzeniu salonu beauty, spa, gab. medycyny estetycznej. Uczestnicy otrzymali skondensowany pakiet informacji KNOW HOW, do wykorzystania w prowadzeniu własnych biznesów.

Wieczorem odbyła się Gala rozdania nagród INSPIRACJE ROKU w konkursie na najlepsze produkty dedykowane dla branży beauty. Nasz Klient, Esthetic Medical Innovation wziął udział w tym wydarzeniu i odebrał nagrodę główną w kategorii „Zabieg na twarz i ciało” dla urządzenia Miracool (zintegrowany system redukcji tłuszczu) oraz wyróżnienie w kategorii „Medycyna Estetyczna” dla urządzenia Sineson (najmocniejszy system RF do użytku profesjonalnego).

Miracool to urządzenie do kriolipolizy V generacji, które po raz kolejny zostało nagrodzone. Poprzednie wyróżnienie – tytuł INNOWACJA LNE, zostało mu przyznane podczas 39. Kongresu i Targów LNE.

Drugi dzień konferencji przeznaczony był na warsztaty praktyczne, podczas których uczestnicy poznali tajniki skutecznej komunikacji i promocji w Internecie.

Uczestnicy konferencji rokrocznie chwalą sobie prestiż tego wydarzenia oraz wysoki poziom merytoryczny. Tegoroczna, 7. edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem branży i mediów i choć  echo majowej konferencji jeszcze nie minęło, a organizator już zaprasza na przyszłoroczną edycję, którą zaplanowano na 25-26 maja 2020 r.