Już 17. marca 2020 zapraszamy na konferencję .

W programie znalazły się aż 4 bloki wellbeingowe, a jednym z nich jest case study liderów wellbeingu – JAK SKUTECZNIE WDRAŻAĆ WELLBEING W ORGANIZACJI? To jedno z podstawowych pytań, na które warto znać odpowiedź.

Prelegentami oraz uczestnikami panelu dyskusyjnego są doświadczeni praktycy biznesu, liderzy, przedstawiciele organizacji, którzy podzielą się doświadczeniami z wdrażania wellbeingu i jego wpływu na dobrostan i zdrowie pracowników oraz rozwój organizacji.

GOŚCIE SPECJALNI KONFERENCJI:

JACEK SANTORSKI
Psycholog społeczny i psycholog biznesu.
Psycholog społeczny i psycholog biznesu, były psychoterapeuta. Doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor. Od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach, jest autorem kilkunastu poczytnych książek. Specjalizuje się w doradztwie dla top managerów i przedsiębiorców, znany jest z inspirujących wykładów dla kadry zarządzającej. Dyrektor programowy studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. W latach 1979 – 1999 założył i współprowadził ośrodek psychoterapii i treningu Laboratorium Psychoedukacji, a w latach 1990-2005 autorskie wydawnictwo Jacek Santorski & Co. Prezes Grupy Firm Doradczych Values.

BEATA KAPCEWICZ
Mentor, trener biznesu
Współzałożycielka Wellbeing Institute, praktykujący lider, trener zarządów i liderów, Prezes MomentumWay, autorka książek z dziedziny kariery i przywództwa. Pracowała z największymi firmami na rynku międzynarodowym i europejskim.
Jest ekspertem w obszarze przywództwa, rozwoju i osobistej marki. Autorka książek z dziedziny kariery i przywództwa, wykładowca studiów podyplomowych Wellbeing w organizacji. W swojej karierze wykształciła setki trenerów, mówców i coachów oraz tysiące liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą.
Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie mówców motywacyjnych. Ekspert TVP1, TVN BiŚ oraz Rzeczypospolitej w obszarze rozwoju i marki osobistej. Stawia człowieka w centrum i tego uczy liderów biznesu, co w konsekwencji przekłada im się na zyski i zaangażowanie zespołów. Sama prowadzi organizacje o filozofii turkusowej, docenianej przez współpracowników i klientów. Tworzyła na międzynarodowym rynku i zarządzała m.in. takimi markami jak Architekci Kariery, Librandt, PUERTO. Chce tworzyć świat, w którym ludzie mogą znaleźć poczucie szczęścia i spełniania w życiu, którego ważną częścią jest spełnienie zawodowe. To z kolei zależy od poziomu przywództwa w organizacji.

ANDRZEJ JEZNACH
Inżynier mechanik, doktor ekonomii
W 1981 roku wyjechał z Polski, długie lata mieszkał w Hamburgu i w Moskwie. Po okresie pracy dla międzynarodowych korporacji (m.in. BMW), od ponad 25 lat prowadzi własne przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych. Obecnie pracuje jako prezes firmy handlowej GERSO GmbH (Niemcy), która w ubiegłym roku świętowała swój 25-letni jubileusz, ale także jako coach i mentor. Jest inspiratorem zmiany zarządzania w kierunku humanistycznym. Jest autorem książek „Sztuka życia“, „Szef, który ma czas“ oraz „Szef, który myśli“, z których każda, w kolejnych latach, była nominowana do tytułu najlepszej książki roku (magazyn Charaktery lub Dziennik Gazeta Prawna).

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W KONFERENCJI

NAJNOWSZE TRENDY
Zapoznanie się z najnowszymi trendami związanymi z rynkiem pracownika.

DOBRE PRAKTYKI
Wymiana dobrych praktyk w zakresie utrzymania pracowników w organizacji, wzrostu ich zaangażowania, motywacji i efektywności.

WIEDZA OD EKSPERTÓW
Pozyskanie wiedzy oraz inspiracji na temat wdrażania inicjatyw wellbeingowych w organizacjach i ich wpływie na zaangażowanie pracowników.

NETWORKING
Nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

NAGRODY
Liczne atrakcje w postaci strefy wellness, loterii wizytówkowej z nagrodami i możliwości zakupu książek tematycznych.