W marcu nasz Klient Esthetic Medical Innovation, dystrybutor marki Be Ceuticals, weźmie udział aż w trzech prestiżowych eventach branży beauty. Każde unikalne, a co najważniejsze, gromadzące ogromne ilości zainteresowanych nowinkami kosmetycznymi i zabiegowymi.

 

Nasza współpraca z Esthetic Medical Innovation (EMI) rozpoczęła się w połowie 2018 r. Od tego czasu dbamy m.in. za komunikację firmy w mediach społecznościowych. W drugiej połowie lutego oraz w marcu będzie się ona koncentrować wokół 3 ważnych wydarzeń, na które czeka cała branża beauty.

 

XX Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

To Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging, który dedykowany jest wyłącznie lekarzom i studentom medycyny. Przez 3 dni, od 8 do 10.03 prezentowane będą nowości, zagadnienia teoretyczne oraz pokazy technik zabiegowych. Organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny za sprawą wykładów najlepszych specjalistów z kraju i ze świata. EMI pojawi się tam w charakterze wystawcy, który zaprezentuje innowacyjne urządzenia do zabiegów medycyny i chirurgii estetycznej.

Termin: 8-10.03.2019

Miejsce: Warszawa

 

31. Targi BEAUTY FORUM 2019

Targi BEAUTY FORUM to impreza, którą interesują się profesjonaliści z branży beauty. Przyciąga doświadczonych fachowców i przedstawicieli świata kosmetyki, właścicieli firm i gabinetów, ale również osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży, w tym studentów i uczniów. Każdy wybiera z programu targów to, co interesuje go najbardziej – biznes, edukację i/lub specjalne atrakcji, które co roku zaskakują innowacyjnością. Tu nie da się pominąć stoiska EMI, na którym prezentowane będą czołowe marki, takie jak Be Ceuticals, Nithya czy V-MAX.

Termin: 9-10.03.2019

Miejsce: Warszawa

 

39. Kongres i Targi LNE

Na ostatnie dni marca zaplanowano 39. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE, które również kierowane są do profesjonalistów z branży beauty. Wyróżniają się jednak tym, jak wielką uwagę ich organizatorzy przywiązują do części edukacyjnej. Tegoroczna edycja jest pod tym względem wyjątkowa, z uwagi na nowość w programie – praktyczne workshopy. Będą to spotkania nastawione w 100% na zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy będą mogli nabyć użytecznych umiejętności. EMI również będzie miało swój wkład w merytorykę Kongresu za sprawą stoiska, na którym prezentować będzie swoje marki: V-MAX, Be Ceuticals, Miracool oraz CICU.

Termin: 30-31.03.2019

Miejsce: EXPO KRAKÓW

 

W imieniu Esthetic Medical Innovation oraz swoim własnym zapraszamy na każde z wydarzeń. Sam udział w eventach organizowanych z takim rozmachem to nobilitacja i realna okazja do tego by czerpać pełnymi garściami – wiedzę, doświadczenie, znajomości, praktykę i inspirację, która najczęściej jest pierwszym krokiem na drodze ku lepszemu.