W maju, w dwóch miastach Polski odbędą się Dni Obuwia POLSHOES. Na tym branżowym
wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszego klienta – polskiego producenta butów maccioni.

Dni Obuwia POLSHOES to wydarzenie, na którym obecni są najwięksi i najbardziej znaczący polscy producenci i importerzy butów. Stanowi platformę dla relacji B2B dla hurtowników, handlowców oraz wszystkich podmiotów związanych z branżą obuwniczą.

Udział w tym wydarzeniu to przede wszystkim okazja do dokładnego zapoznania się z ofertą wystawców i kontraktacji kolekcji jesień-zima 2019/2020. Na targach pojawia się wiele firm zagranicznych, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z polskimi producentami, co dowodzi atrakcyjności ich wyrobów.

Targi stanowią obraz polskiego przemysłu obuwniczego i aktualnie panujących trendów. Nie dziwi więc, że z roku na rok ilość wystawców oraz uczestników rośnie. Po raz kolejny weźmie w nich udział nasz wieloletni Klient, producent butów damskich maccioni. To polska marka z ponad 30-letnią tradycją i włoskimi korzeniami, która łączy najlepszy, nietuzinkowy włoski styl z polską, wysoką jakością wykonania i wieloletnim doświadczeniem rzemieślniczym.

Na tegorocznych Dniach Obuwia Polshoes maccioni zaprezentuje modele z jesienno-zimowej kolekcji. Nie zabraknie wysokich kozaków, stylowych botków i wyjątkowo kobiecych szpilek. Znajdzie się coś dla wielbicielek wysokich obcasów, jak i wygody płaskiej podeszwy. Te modele już za kilka miesięcy nosić będą kobiety, dla których styl, wygoda i jakość stoją na pierwszym miejscu.

Dni Obuwia POLSHOES

7.05 Warszawa

15-16.05 Kraków