W dniach 27-30 września w Warszawie odbędzie się XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wśród wystawców pojawi się nasz Klient Esthetic Medical Innovation.

Tegoroczna edycja kongresu to kolejna okazja do spotkania specjalistów kształtujących branżę medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wysoki prestiż jaki niesie udział w tym wydarzeniu wynika z tego, iż jest to najważniejszy i najstarszy event branżowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z całego świata zjeżdżają się w jedno miejsce, by wymienić się doświadczeniami i poznać najnowsze rozwiązania i technologie.

Podczas 18. już edycji nie zabraknie wykładów, rozmów i prezentacji dotyczących poszczególnych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej, a nawet w medycynie ortomolekularnej. Eksperci przedstawią innowacyjne technologie zwiastujące zmiany, ulepszenia i oszczędności. Specjaliści dyskutować będą na temat aspektów prawnych wykonywania zawodu lekarza medycyny estetycznej oraz dotyczących go planów legislacyjnych. Poruszony zostanie również temat powikłań po zabiegach, z którym od czasu do czasu każdy lekarz ma do czynienia.

Kongres to doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale też do zapoznania się z propozycjami firm, które na co dzień dostarczają rozwiązania do salonów urody i klinik estetycznych. Wśród wystawców zaprezentuje się również nasz Klient, Esthetic Medical Innovation. Specjaliści EMI będą do dyspozycji uczestników Kongresu w ich firmowym workshopie.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie WWW.ICAAM.PL