Esthetic Medical Innovation otrzymał wyróżnienie na 39. Kongresie i Targach LNE. Innowacja LNE została przyznana za Miracool, zintegrowany system redukcji tłuszczu.

W ostatnich dniach marca 2019 r. w Krakowie odbył się 39. Kongres i Targi LNE, na których stawiła się cała branża beauty i anty-aging. Nie obyło się bez teorii głoszonej podczas prelekcji, jak i praktyki na rozmaitych workschopach. Uczestnicy czerpali garściami z zaplanowanych atrakcji, a wystawcy prezentowali ciekawostki, nowoczesne sprzęty i niecodzienne rozwiązania. Wśród tych ostatnich pojawił się nasz Klient, firma Esthetic Medical Innovation. Jej udział w evencie zaowocował prestiżową nagrodą INNOWACJA LNE, która przyznano za urządzenie Miracool.

Miracool to pierwszy w Polsce system do kriolipolizy 5. generacji. To niewątpliwie innowacyjne urządzenie, które wprowadza redukcję tłuszczu na wyższy poziom. Przyznanie mu tytułu INNOWACJA LNE świadczy, że Jury uznało go za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów, które w nadchodzącym czasie będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty i healthy aging.

 

Gratulujemy nagrody, wspieramy w dalszym rozwoju i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.