Nasz Klient – polski producent butów damskich maccioni ogłosił premierę najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji. Tym razem pojawiło się w niej dużo rozmaitych modeli, a wśród nich absolutna nowość – kowbojki. Nowa kolekcja to odpowiedź na aktualne trendy dla kobiet ceniących nowoczesny design, ale też klasykę.

W najnowszej kolekcji maccioni odnajdujemy wiele modeli botków, szpilek i kozaków. Producent zaskoczył nas rozmachem i każdy z tych modeli występuje w wielu wariantach. Nie zabrakło więc butów na niskim obcasie, na szpilce czy słupku, z niską i wysoką cholewką, niektóre są ze skóry licowej, a inne z zamszowej, jedne są gładkie, inne z fakturą. Kolorystyka została utrzymana w tonacji typowo jesiennej oraz zimowej – jest dużo czerni, ciemnego granatu, bordo, brązy i srebro. Ponadto pojawiło się kilka interesujących odcieni brązu, a nawet ognista czerwień. Jeśli chodzi o fakturę, popularnym motywem kolekcji jesień/zima 2019/2020 jest skóra węża, która niezmiennie stanowi wiodący trend branży fashion. Poza tym producent zastosował wiele elementów dekoracyjnych w postaci ozdobnych klamerek, kokard, zamków czy nitów.

Absolutnym hitem kolekcji są kowbojki, które pojawiły się po raz pierwszy w historii maccioni. Botki inspirowane stylem Dzikiego Zachodu według maccioni są klasyczne i uniwersalne – w czarnym lub brązowym kolorze. Kowbojki z najnowszej kolekcji dostępne są w dwóch wariantach – wysokie i niskie. W każdym wariancie zastosowano różne kolory oraz rodzaj skóry. Ten model cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet podążających za modą, fashionistek, a nawet gwiazd światowej sławy. Tym samym producent udowadnia, że podąża za obowiązującymi trendami
i dostosowuje się do oczekiwań swoich klientów.

Premiera nowej kolekcji została ogłoszona w pierwszych dniach września, co oznacza, że w sklepie internetowym maccioni można już nabyć najnowsze modele z darmową dostawą. Wkrótce zaoferują je również sklepy partnerskie, które rozmieszczone są na mapie całej Polski (pełna lista TUTAJ).