To już trzeci raz kiedy nasza agencja odpowiada za komunikację i działania medialne projektu sygnowanego nazwiskiem Andrzeja Pągowskiego, twórcy polskiej szkoły plakatu. Tym razem dbamy
o promocję wystawy Plakaty Filmowe od Abby do Życia wewnętrznego.


Andrzej Pągowski to bez wątpienia jeden z najważniejszych twórców polskiej szkoły plakatu. Jest pomysłodawcą wystawy “Nowy Poczet władców Polski. Świerzy kontra Matejko”, która miała swoje premiery
w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu oraz Łodzi. Wrocławska edycja tego wydarzenia, która odbyła się w Zamku Królewskim nie obyła się bez naszego zaangażowania. Mieliśmy wówczas wyjątkową przyjemność promować ją medialnie, dbając zarówno o organizację konferencji prasowej, prowadzenie biura prasowego wystawy jak i kontakt z mediami.

 

Druga okazja do współpracy przydarzyła się również w 2017 r. w związku z premierą książki „Być jak Pągowski”. Publikacja została wydana w formie wywiadu, który z artystą przeprowadziła jego dobra przyjaciółka i znana dziennikarka – Dorota Wellman. Efektem jest wciągająca lektura obfitująca w cięty język i humor, która przybliża nie tyle twórczość, ile osobowość artysty. W ramach promocji książki nasza agencja współorganizowała spotkanie autorskie z Andrzejem Pągowskim. Wydarzenie uświetnił wernisaż wystawy najsłynniejszych plakatów jego autorstwa.

 

Przed nami kolejny raz, kiedy My Way Media spotyka się z Andrzejem Pągowskim przy okazji kolejnego projektu. 28. lipca będziecie mieli okazję spotkać go osobiście na wernisażu wystawy plakatów filmowych jego autorstwa. Na wystawie zgromadzono ok 100 plakatów, od ABBY do Życia wewnętrznego. Niektóre kultowe, inne mniej znane, wszystkie na miarę wielkiego plakacisty.

 

Spotkanie z Pągowskim odbędzie się w Galerii Plakatu, mieszczącej się przy ul. Św. Mikołaja we Wrocławiu.
W godzinach 18.00 – 21.00 można będzie wysłuchać ciekawych, zabawnych i inspirujących opowieści Pągowskiego na temat jego dzieł i okoliczności ich powstania. Uczestników wydarzenia nie ominie szansa na zakup ulubionego plakatu oraz uzyskania autografu od samego autora.