Początek roku poświęciliśmy na poszerzanie własnych kompetencji. Za nami kursy, których ukończenie dało nam wiedzę, nowe kwalifikacje i inspiracje niezbędne do tego, by wykonywać naszą codzienną pracę jeszcze lepiej.

 #SocialSellingMaster

Przyznany Agnieszce Pająk za udział w kursie dotyczącym wdrożenia działań Social Selling, które przekładają się na sprzedaż dzięki integracji z nowoczesnymi systemami CRM.

 

Wydany 02.2019 przez Microsoft

 

Inbound Marketing

Uzyskując ten certyfikat, Agnieszka Pająk udowodniła, że nabyła umiejętności z zakresie tzw. „marketingu przychodzącego”. Zdobyta wiedza została sprawdzona za pomocą najskuteczniejszych praktyk. Od teraz opracowanie strategii działań, które umożliwią odbiorcom samodzielne odnalezienie nadawcy danego przekazu to bułka z masłem.

 

Wydany 02.2019 przez HubSpot Academy

 

GURU PR-U

Przyznanie tego certyfikatu dla Anny Kłos potwierdza, że nabyła ona specjalistyczną wiedzę z zakresu media relations. Spotkanie z 4 ekspertami obfitowały w informacje, rady, wskazówki, a także inspiracje i case study. Temat kontaktów z dziennikarzami został ugryziony od każdej możliwej strony: od formy i treści, przez opracowanie graficzne, aż po narzędzia i formę kontaktu, które przynoszą najlepsze rezultaty.

 

Wydany 01.2019 przez Prowly