Rokrocznie nasz klient – producent butów damskich maccioni, zwiastuje rychłe nadejście wiosny poprzez premierę nowej kolekcji WIOSNA/LATO 2020. Tym razem szykuje nam się prawdziwa bomba energetycznych kolorów i pełen wachlarz fasonów, spośród których każda kobieta wybierze coś dla siebie.

Nowa kolekcja maccioni WIOSNA/LATO 2020 to ukłon w stronę kobiecej fascynacji modą. Głównym fasonem są sandały, ale nie zabrakło w niej klapek, czółenek i wygodnych balerinek. Jak zwykle producent dostosował się do preferencji pań, które cenią sobie jakość wykonania, komfort noszenia, ale też przyciągające uwagę wzornictwo. Są więc wysokie szpilki, stabilne obcasy, płaskie podeszwy – dla miłośniczek każdej wysokości. Nie zabrakło charakterystycznych dla maccioni detali w postaci ozdobnych paseczków, kokardek, chwostów czy cyrkonii. Dzięki nim w każdym modelu możemy odnaleźć unikalność, a także dowód na to, że firma maccioni bacznie obserwuje obuwnicze trendy.

Buty z wiosenno-letniej kolekcji wyznaczają azymut na kolory. Energetyczne barwy to niezmienny atrybut wiosny, dlatego w nowej kolekcji nie zabrakło soczystej magenty, ognistej czerwieni i elektryzującej pomarańczy. Tym razem pojawiło się też kilka modeli połyskujących złotem i srebrem.

Wyczekiwane nowości to modele butów w stylu Mary Jane, nieoczywiste połączenia kolorów, niespotykane wcześniej u maccioni faktury i zdobienia. Bez zmian pozostała wysokojakościowa ręczna produkcja i dbałość o wybór materiałów. Maccioni przyzwyczaiło nas już do tego, że każda kolekcja stanowi uzupełnienie dla pewnych modeli, które prezentowane są w zupełnie nowej kolorystyce. Tak jest i tym razem. Modele, które zostały uzupełnione o nowe kolory to te, które cieszyły się największym zainteresowaniem klientek. To wyraźny ukłon w ich stronę.