Do grona naszych Klientów dołącza ITcruitment. To eksperci w dziedzinie rekrutacji wysokiej klasy specjalistów IT. Zakres współpracy jest dość szeroki, co daje nam dużo możliwości działań.

Maj upłynął nam pod znakiem spotkań, researchu, burzy mózgów i poszukiwania inspiracji, czego efektem jest podjęcie współpracy z ITcruitment. To firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, w tym top executive. Tworzący ją specjaliści opracowali autorską strategię działania, w której decydującą rolę odgrywają: orientacja na klienta, wynagrodzenie uzależnione od efektu oraz znajomość w poszczególnych branżach. ITcruitment umożliwia zakotwiczenie trudnych projektów rekrutacyjnych co udowodniła na przestrzeni wielu lat współpracy z polskimi przedsiębiorstwami oraz międzynarodowymi korporacjami.

W ofercie ITcruitment znajdują się nie tylko rekrutacja i odpowiednia selekcja kandydatów zgodnie z zasadami wellbeingu, ale też szkolenia rozwoju osobistego oraz doradztwo personalne. Jeśli zaś chodzi o potrzeby, firma chce zaprezentować swoje możliwości, plany i realizacje w Internecie. Współpraca z My Way Media zakłada więc stworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych i prowadzenie kont w wybranych serwisach. Ponadto powstanie blog firmowy, na którym pojawiać się będą wpisy dotyczące aktualności z życia firmy oraz teksty merytoryczne. Nie obejdzie się również bez działań z zakresu media relations. Każde z tych zadań należeć będzie do obowiązków agencji w ramach stałej współpracy. Jednak zaczniemy od projektu jednorazowego, czyli stworzenia strony internetowej ITcruitment i wypełnienia jej w treści.

Jesteśmy świadomi tego, że przyszłość należy do branży IT. Właśnie dlatego zdolność do skutecznego pozyskiwania specjalistów najwyższej klasy odgrywać będzie kluczową rolę w sukcesie każdej firmy. Cieszymy się, że będziemy mieć w tym swój udział.