W czerwcu przyszło nam świętować Dzień Dziecka oraz rozpoczęcie współpracy z firmą stworzoną dla dzieci – Moonie. Dla nas – rodziców, to będzie prawdziwa przyjemność.

Moonie to firma założona przez rodziców, którzy znaleźli sposób na problemy ze snem swoich dzieci. Jest nim szumiący przytulny króliczek emitująca uspokajające dźwięki – zaczerpnięte z natury szumy. Przyjaciel Moonie ma za zadanie ułatwiać zasypianie, zapewniać dłuższy sen, pomagać dzieciom się uspokoić, łagodzić objawy kolki, wspierać kształtowanie poprawnego rytmu dobowego. Taka zabawka nie tylko uprzyjemnia czas, ale w realny sposób niesie pomóc dziecku, które ma problemy ze snem, a także rodzicom, którzy szukają skutecznych rozwiązań.

W ramach współpracy agencja My Way Media zajmie się komunikacja marki w mediach społecznościowych. Powstanie strategia komunikacji, system identyfikacji wizualnej postów i road mapa planowanych tematów. W ramach stałej obsługi My Way Media będzie administrować i moderować firmowe konta Moonie na Facebooku i Instagramie. Ponadto zostaną podjęte działania z zakresu influencer marketing. Do obowiązków agencji należeć będzie weryfikacja influencerów, nawiązywanie kontaktu, a następnie wykorzystanie dostarczonych przez nich materiałów.

Współpraca z Moonie cieszy nas z uwagi na fakt, że sami jesteśmy rodzicami. Nasze doświadczenia są takie same jak doświadczenia rodziców, dla których króliczek Moonie może być rozwiązaniem nocnych problemów ich dzieci. Tym razem nasze profesjonalne usługi wiązać się będą z emocjami, których nie sposób w tym temacie powstrzymać.