Z początkiem grudnia rozpoczynamy współpracę z Wellbeing Institute. Jej efektem będzie szereg działań związanych z planowaną na przyszły rok konferencją „Wellbeing w Praktyce”. To nowe wyzwanie, które podjęliśmy z prawdziwą przyjemnością.

Wellbeing Insitute to pierwsza organizacja w Polsce, która szerzy ideę wellbeingu i skupia wokół niej praktyków, pasjonatów i profesjonalistów w tej dziedzinie. Powstała, aby wspierać organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi.

O wellbeingu i zasadach jego działania mówi się coraz więcej, firmy są coraz bardziej świadome korzyści jakie może przynieść, a pracownicy komfortu, jaki może im zapewnić. Wellbeing Institute podejmuje różnego rodzaju działania, aby świadomość tego zagadnienia stale się zwiększała. Dzięki szkoleniom, konferencjom i profesjonalnym audytom czy konsultacjom pomaga w rozumieniu wellbeingu i wdrażaniu go w firmie. W ramach uznania przyznaje certyfikaty Wellbeing Quality oraz Wellbeing Leader.

W marcu 2020r. Wellbeing Institute planuje zorganizować konferencę Wellbeing w Praktyce, na której wśród gości specjalnych pojawi się Jacek Santorski, Andrzej Jeznach czy Beata Kapcewicz. Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy, inspiracji, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem człowieka w organizacji. Będziemy mówić o wellbeingu na poziomie strategicznym, w przywództwie, na poziomie operacyjnym, jak budować wellbeingową kulturę organizacyjną, jak tworzyć skuteczne i angażujące programy wellbeingowe, przedstawimy także najlepsze case study.

Będzie to duże wydarzenie, w przygotowaniu którego będziemy pomagać już od pierwszego dnia naszej współpracy. Do naszych zadań należeć będą:

  • prowadzenie biura prasowego wydarzenia
  • działania media relations,
  • pozyskanie partnerów merytorycznych i patronów medialnych,
  • ideantyfikacja wizualna eventu,
  • pomoc w promocji w kanałach social media.

Konferencja będzie jednym z ważniejszych eventów, jakie Wellbeing Institute planuje na przyszły rok. Współpraca zapowiada bardzo napięty harmonogram z uwagi na fakt, że data wydarzenia nie jest bardzo odległa. Nasze doświadczenie pozwoli nam jednak na sprawne działania i koordynację poszczególnych zadań. Już niedługo wrócimy z bardziej szczegółowymi informacjami na temat konferencji „Wellbeing w praktyce”.

ZAPRASZAMY: https://wellbeinginstitute.com.pl/konferencja/