Wybieramy się na pierwsze spotkanie z cyklu „PR się opłaca”, na którym to wykład otwarty będzie miał Piotr Zieliński z Media Leaders. Cieszymy się, że już w najbliższy poniedziałek, 7 października, będziemy mogli razem porozmawiać z praktykami i entuzjastami public relations o przyszłości zawodu dziennikarza, komunikatu prasowego czy trendach PR.

Piotr Zieliński przeprowadzi wykład zatytułowany: Praca dziennikarza w dobie nowych mediów.  Czy komunikat prasowy to spam?

Dynamika zawodu dziennikarza nieustannie się zmienia. Wraz z popularyzacją nowych mediów i technologii zmieniły się także sposoby ich pracy, w tym również sposoby tworzenia materiałów prasowych i docierania z nimi do odbiorcy. Jakie są obecne zwyczaje i trendy na linii dziennikarz – specjalista ds. komunikacji? W jaki sposób działa nowoczesne dziennikarstwo? Czy materiał prasowy to dzisiaj spam? Na te i wiele innych pytań odpowie Piotr Zieliński, twórca projektu #MediaLeaders, który współpracował z największymi redakcjami w Polsce (m.in. z Dzień Dobry TVN, Onet, Newsweek Polska, Press).

✔ W jaki sposób dzisiaj pracują dziennikarze?
✔ Jak nowe media zmieniły i wciąż zmieniają ich pracę?
✔ W jaki sposób utrzymywać z nimi dobre relacje?
✔ Jak zainteresować tematem?

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w budynku F kompleksu Business Garden Wrocław przy ul. Legnickiej 48.

Będziemy i zapraszamy do rozmowy, PR-owej kawy. Ciekawi nas Twój punkt widzenia! #PRsieoplaca