Z końcem sierpnia polski producent butów maccioni zaprezentował swoją nową kolekcję jesień-zima 2018-2019. Nowości urzekają stylem i kuszą modnymi barwami. Czas rozpocząć planowanie jesiennych stylizacji.

Jesienno-zimowa kolekcja butów maccioni została zaprezentowana w ostatnich dniach sierpnia. Zgodnie ze zwyczajem branży fashion, podczas gdy wszyscy cieszą się jeszcze urokami lata, ona jest już gotowa na nadejście pierwszych chłodów.

 

Producent proponuje miłośniczkom dobrego stylu botki, kozaki, szpilki i mokasyny. Mnogość fasonów sprawia, że każdy ma szansę wybrać ten, który w pełni wyraża jego styl, pasuje zarówno do pracy jak i na co dzień. Kolorystyka kolekcji została utrzymana w kilku klasycznych barwach: głębokie bordo, intensywny granat, butelkowa zieleń, kilka odcieni szarości i oczywiście ponadczasowa czerń. Nie zabrakło również kilku modeli z wyraźnym akcentem kolorystycznym, na który z pewnością zdecydują się kobiety, które lubią modowe eksperymenty.

Buty z nowej kolekcji wykonane są ze skóry licowej i lakierowanej, jednak to te ze skóry zamszowej zdają się już teraz cieszyć największym zainteresowaniem.

Nowości dostępne są zarówno w sklepie online maccioni jak i w sklepach partnerskich, zlokalizowanych na terenie całej Polski (lista sklepów dostępna TUTAJ). Początkowo do sprzedaży zostały dopuszczone modele typowo jesienne. Całość kolekcji uzupełniona zostanie jesienią.