Do grona naszych klientów dołączył wrocławski Art Hotel, którego pracowników przeszkoliliśmy z zakresu kontaktów z mediami oraz kreowania wizerunku.

W listopadzie 2018 r. nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych wrocławskich hoteli, Art Hotelem. Współpraca przyjęła formę szkolenia pracowników, których interesowały tajniki relacji z mediami oraz zagadnienia związane z kreowaniem pozytywnego wizerunku firmy.

Uczestnicy szkolenia PR Manager wzięli udział w serii 8 spotkań, podczas których poświęcili dużo czasu na praktyczne ćwiczenia rozwijające niezbędne umiejętności i wiedzę z zakresu obsługi przydatnych narzędzi. Nauczyli się działać poprawnie i szybko, a przede wszystkim skutecznie, co było głównym celem szkolenia. Zależało nam, żeby wiedzieli co i w jakiej sytuacji zrobić, ale także, żeby zrozumieli mechanizmy rządzące światem mediów.

To rzeczywistość, którą trzeba poczuć, otrzeć się o nią, doświadczyć, aby móc się w niej odnaleźć. Nie wystarczy zapoznać się z teorią, dlatego tyle czasu poświęciliśmy na praktykę – mówi Agnieszka Pająk, CEO My Way Media, prowadząca szkolenie.

Ostatnie zajęcia odbyły się w styczniu. Teraz pracownicy Art Hotelu podejmują już pierwsze samodzielne kroki, którym bacznie się przyglądamy.

 

Dziękujemy za współpracę i życzymy sukcesów!