W pierwszych dniach marca nasz Klient – maccioni zaprezentował pierwsze modele butów z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2019. Intensywne kolory, subtelne beże i zmysłowe wycięcia to dominujące akcenty. Ta kolekcja to istna pochwała kobiecości.

Maccioni, polski producent butów zaprezentował pierwsze modele z nowej, wiosenno-letniej kolekcji. W jej skład weszły szpilki, sandały oraz klapki. Producent postawił na soczyste barwy, metaliczny połysk, złoto i mieniące się akcenty. Nie zabrakło kilku propozycji w kolorze roku, którym obecnie jest living coral.

 

Buty wykonane są z wysokogatunkowej skóry naturalnej oraz zamszowej. Różne wysokości obcasa, odmienne fasony i zróżnicowana kolorystyka sprawiają, że każdy wybierze z nowej kolekcji coś dla siebie, bez różnicy czy potrzebuje butów na letnią imprezę czy spotkanie służbowe.

Po premierze nowej kolekcji w sklepie internetowym maccioni można nabyć pierwsze wiosenne modele. Oferują je również sklepy partnerskie, które rozmieszczone są na mapie całej Polski (pełna lista TUTAJ). Pozostałe, bardziej letnie fasony będą uzupełniane w późniejszym okresie.