Systema Centrum Zdrowia to nasz nowy klient, za sprawą którego zajmiemy się bardzo ważnym tematem, jakim jest zdrowie, profilaktyka prozdrowotna i corporate wellness. Przed nami działania wielotorowe z uwzględnieniem różnych grup docelowych. Rękawy zakasane – możemy zaczynać!

Systema Centrum Zdrowia to zespół doświadczonych profesjonalistów – osteopatów, fizjoterapeutów i dietetyków. Tworzą oni Centrum Zdrowia, w którym:

– pacjenci mogą korzystać z konsultacji ze specjalistami, podjąć indywidualną terapię i zatroszczyć się całościowo o swoje zdrowie,

– fizjoterapeuci i osteopaci mogą brać udział w profesjonalnych kursach i szkoleniach, na których zdobywają praktyczną wiedzę i ćwiczą nowe umiejętności,

– zwierzęta mogą skorzystać z usług jedynej w Polsce Szkoły Osteopatii Zwierzęcej.

Filozofią Systemy jest holistyczne podejście do zdrowia. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a zalecenia i program terapii jest w pełni dostosowany do jego dolegliwości, ograniczeń oraz oczekiwań. Do najczęstszych problemów, z jakimi pacjenci zgłaszają się do Systemy to: bóle głowy, mięśni i stawów, wady postawy, migreny, bóle i zawroty głowy, dyskopatie, osłabienie odporności, urazy okołoporodowe u dzieci, problemy z zajściem w ciążę.

Nasza współpraca dotyczyć będzie wszelkich działań z zakresu social media oraz e-marketingu. Uruchomimy więc nowe kanały, w których prowadzić będziemy komunikację z uwzględnieniem różnych grup docelowych. Pierwszy krok to zaplanowanie strategii, wykonanie audytu stanu wyjściowego, analiza poszczególnych celów i opracowanie metod ich osiągnięcia. Komunikować będziemy zarówno do pacjentów Systemy, jak i jej potencjalnych partnerów, dlatego musimy uwzględnić rozmaite formy przekazu. Z czasem działania zostaną poszerzone o uruchomienie nowej strony internetowej, wypracowanie systemu identyfikacji wizualnej oraz reklamy internetowej.

Współpraca z Systema Centrum Zdrowia to dla nas wyzwanie, które rozpoczyna 2020 rok. Będziemy poruszać się po obszarach, które już dobrze znamy (social media i PR), jednak nowy temat otworzy przed nami nowe możliwości i pozwoli zastosować nowe narzędzia i pomysły. Cieszymy się, że będziemy reprezentować firmę, która odznacza się najwyższą jakością i renomą.

Plany poczynione, strategie przygotowane – czas działać!