Do grona naszych partnerów dołączyła firma DevaGroup. To zespół specjalistów od pozycjonowania i reklamy w Internecie, który należy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce.

DevaGroup mianuje się ekspertem od reklamy w Internecie. To bardzo ogólne określenie na szereg precyzyjnych działań, które składają się na ofertę firmy. Na pierwszym miejscu plasuje się pozycjonowanie – niezwykle skuteczne i bezpieczne. DevaGroup specjalizuje się w tej dziedzinie już 12 lat, podczas których pracowała dla setek klientów, z których aż 97% zauważyło wyniki współpracy już od pierwszego miesiąca jej trwania.

Druga domena firmy to kampanie Google Ads (AdWords). Potwierdzenie kompetencji w tej dziedzinie jest zdobyty przez DevaGroup tytuł Google Premier Partner. Poświadcza on fakt, że tworzone przez firmę kampanie są na najwyższym poziomie, co gwarantuje stała (co 12 miesięcy) weryfikacja kompetencji.

Trzecią specjalizacją firmy jest reklama lokalna w Facebook Ads. DevaGroup tworzą eksperci w rozumieniu potrzeb zarówno małych lokalnych firm, jak i lokalnego podejścia do reklamy wielkich sieci handlowych. Kilkaset skutecznych kampanii, które prowadzono, służą za najlepsze potwierdzenie jakości świadczonych usług.

Współpraca to dla My Way Media wsparcie w zakresie działań SEO i SEM. – Bez tego typu działań właściwie nie można dziś mówić o skutecznej komunikacji w Internecie. Pozycjonowanie i naprawdę skuteczna kampania promocyjna decydują nie tylko o sukcesie marki, ale i jej szansach na przetrwanie. Cieszę się, że Klienci My Way Media mogą od teraz korzystać z działań SEO/SEM, które będą wspierane przez profesjonalistów najwyższej klasy – mówi Agnieszka Pająk, CEO My Way Media.