Z końcem 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z go4money – ekspertem z zakresu leasingów i kredytów dla biznesu. To specyficzna branża, która wymaga wielkiego zaangażowania i znajomości tajników, jakimi się rządzi. Dla nas to niecodzienne wyzwanie, więc tym chętniej rozpoczęliśmy działania.

Tym razem mieliśmy okazję pomóc Klientowi wystartować z nowym wizerunkiem w sieci, przygotowując teksty na stronę internetową. Konieczne było uzupełnienie jej w treści, które będą zwięzłe, klarowne i dopasowane stylem do obszaru działalności go4money. Merytoryka związana z kredytami i leasingami często odstrasza swą zawiłością, dlatego zadanie to wymagało wiele uwagi i zaangażowania. Na tym jednak nasza rola się nie skończyła.

Współpraca rozpoczęła się od tekstów na stronę www Klienta oraz zadań stricte copywriter’skich. Na potrzeby prowadzenia skutecznej komunikacji przygotowana została również strategia social media wraz z rekomendacją wybranych kanałów. Ważne było, by uwzględnić w niej specyfikę sektora B2B, w której będzie komunikować go4money.

Go4money to zespół ekspertów z 12-letnim doświadczeniem w branży. Na podstawie rzetelnej oceny sytuacji danej firmy, oceniają jej możliwości i proponują najlepsze rozwiązanie – pożyczka, kredyt lub leasing. Ich specjalizacja obejmuje: samochody osobowe i dostawcze, ciągniki i naczepy, maszyny budowlane i rolnicze oraz sprzęt medyczny. Zapewniają nie tylko wsparcie i profesjonalny serwis w trakcie trwania umowy, ale również bezpłatne doradztwo. Wyróżnia ich skuteczność oraz elastyczność we współpracy z klientem. Przykładem niech będzie możliwość podpisania umowy we wskazanym przez klienta miejscu i czasie.

Rekomendowane przez nas działania zapewnią go4money dobry start i skuteczną komunikację w social mediach. Z uwagą będziemy obserwować ich działania, trzymając kciuki za każdy kolejny krok.

www.go4money.pl