Podjęliśmy współpracę z firmą specjalizującą się w tworzeniu chatbotów, która odnosi na tym polu coraz większe sukcesy. Partnerstwo pozwoli nam uzupełnić ofertę o rozwiązania, które stanowią silny trend w komunikacji internetowej.

 

Partnerstwo z KODA Bots to kolejny krok na drodze rozwoju wachlarza usług agencji My Way Media. Ta wrocławska firma ma na swoim koncie wiele sukcesów, które zbudowały doświadczenie godne eksperta. To co wyróżnia KODA Bots to:

  • obsługa wielu komunikatorów,
  • automatyzacja obsługi klienta,
  • wsparcie NLP i Machine Learning,
  • udoskonalenie Marketing Automation,
  • udostępnienie Panelu Promocji.

Rozwiązania proponowane przez KODA Bots to technologie, które integrują się z wieloma powszechnie używanymi systemami, np. Dialogflow, Messenger, Skype, Google Analytics czy slack. Firma specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań klasy Enterprise i może pochwalić się bogatym doświadczeniem w tym zakresie – 28 wdrożeń.

Chatboty to technologia, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem i o którą coraz częściej pytają klienci. Bez względu na to czy trzeba będzie dostarczyć multi-chatbota czy też chatbota wielojęzycznego, będziemy mogli temu sprostać dzięki partnerstwu z KODA Bots – mówi Agnieszka Pająk, CEO My Way Media.  – Współpraca pozwala zapewniać agencji holistyczna obsługę klienta, który może liczyć na różnorodne rozwiązania w ramach współpracy z jednym podmiotem. To wygodne – dodaje.