Z początkiem października startuje nowy rok akademicki na wrocławskiej Wyższej Szkole Bankowej, a wraz z nim kontynuowane są studia Executive MBA – Business Trends. W gronie pedagogów ponownie znalazła się nasza CEO, Agnieszka Pająk.

 

2-semestralne studia Executive MBA – Business Trends to propozycja dla przedstawicieli wyższej kadry menedżerskiej, poszukujących inspiracji do nowoczesnego zarządzania organizacją. W programie ujęto najnowsze trendy pojawiające się na rynkach światowych. Ponadto program ma na celu pokazanie innowacyjnego spojrzenia na zarządzanie i wskazanie sposobów ich wykorzystania w organizacji.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim i mają charakter interaktywny. Wykładowcy to praktycy biznesu, którzy zdolni są zapoczątkować w uczestnikach rozwój kompetencji przywódczych. Do grona wykładowców należy nasza CEO, Agnieszka Pająk, która prowadzi zajęcia z Social Media. Na spotkaniach ze studentami zdradza tajniki mediów społecznościowych, Employer Brandingu, PR’u oraz aktualnych trendów biznesowych w tych dziedzinach.