27. września we wrocławskim hoteluThe Bridge odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie poświęcone wellbeingowi w branży IT – IT WELLBEING BRUNCH, na które w imieniu Klienta serdecznie zapraszamy. Uczestnicy dowiedzą się jak wellbeing może być wykorzystany przez branżę HR i jakie korzyści przynosi w branży IT, jak porawa dobrostanu pracowników może przełóżyć się na realne korzyści dla firmy na międzynarodową skalę.

Wellbeing skupia na sobie coraz większą uwagę. Pracodawcy często są już świadomi, że jest to skuteczna metoda na przyciągnięcie i utrzymanie najlepszych pracowników. To szczególnie ważne w branży IT, która rozwija się bardzo prężnie i w której rekrutacja prowadzona jest nieustannie. Specjaliści ds. HR doskonale znają trudności jakie stwarza ten stan rzeczy i świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak wellbeing go zmienia. Niestety na świadomości często się kończy, ponieważ brakuje im narzędzi i nie wiedzą co dokładnie zrobić, by wdrożyć konkretne działania.

Wellbeing to stosunkowo nowa dziedzina, którą wykorzystuje jeszcze niewiele polskich firm. Daje mnóstwo korzyści, dlatego warto ją popularyzować i edukować w jej zakresie. Temu właśnie ma służyć pierwsza Konferencja Wellbeingowa dla branży HR. Program przewiduje merytoryczne prelekcje ekspertów, wystąpienia gości specjalnych, networking specjalistów HR i EB oraz wspólną debatę o jakości wellbeingu w branży IT w Polsce. Celem wydarzenia jest dostarczenie wiedzy i inspiracji, ale też praktycznych wskazówek dotyczących podnoszenia poziomu dobrostanu pracowników w firmach IT. Wśród gości gotowych podzielić się swoją wiedzą będą: Agnieszka Czerkawska i Agata Pelc z Wellbeing Institute, Gabriela Ziółkowska-Coyne i Trevor Coyne z Ops Talent oraz Łukasz Stryjski i Michał Kauf z ITcruitment.

Konferencja dedykowana jest środowisku biznesowemu, w szczególności właścicielom i zarządom firm oraz pracownikom działów HR, CSR, EB, PR. Skorzystają na niej wszyscy zainteresowani problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników w branży IT.

To pierwsze spotkanie tego typu w Polsce. – Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie początkiem ogólnej dyskusji na temat wellbeingu, tego jak może być wykorzystany przez branżę HR i jakie korzyści przynosi w branży IT – mówi Łukasz Stryjski, CEO ITcruitment. Obecnie wysoka pensja to za mało, by zatrzymać dobrego specjalistę. Ten fakt oraz problem z dużą rotacją oraz lojalnością pracowników to największa bolączka branży IT. Wellbeing stanowi rozwiązanie, jednak jeśli ma być skutecznym narzędziem, trzeba go dobrze poznać. W tym celu należy wymieniać się doświadczeniami i korzystać z każdej okazji do zdobywania wiedzy. – Im więcej wydarzeń tego typu, tym większa będzie świadomość, podobnie jak korzyści, które odniosą zarówno pracodawcy jak i pracobiorcy. Stawiamy więc pierwszy krok, który ułatwi kolejne. Chcę przez to powiedzieć, że mamy plany dotyczące kolejnych eventów, a wrześniowe wydarzenie będzie zapowiedzią kolejnej edycji Konferencji Wellbeing w Praktyce, która zaplanowana jest na marzec 2020r. – dodaje Ł. Stryjski.

Program spotkania oraz zaproszeni goście wyznaczają najwyższy poziom merytoryczny. Z kolei rosnąca popularność zagadnienia zapowiada wysoką frekwencję. Ilość zaproszeń jest ograniczona, wydarzenie jest bezpłatne dla zaproszonych Gości.

Pomysłodawcą konferencji jest nasz Klient – ITcruitment, firmy zajmującej się w rekrutacją specjalistów do branży IT. Partnerem jest Wellbeing Institute oraz Ops Talent.

Patronat medialny nad IT Wellbeing Brunch objęli: magazyn Personel Plus, Personel & Zarządzanie, Benefit, Law Business Quality, Tygrysy Biznesu oraz HR Polska i EmployerBranding.pl.

Termin: 27.09.2019, 10:00 – 14:00

Miejsce: Hotel The Bridge, pl. Katedralny 8

W imieniu ITcruitment zapraszamy na konferencję. Będzie ciekawie, merytorycznie i inspirująco.

Mamy dla naszych Przyjaciół 3 zaproszenia. Jeśli zatem jestem HR Managerem lub HR Business Partnerem w firmie IT – zgłoś się do nas wysyłając maila na adres: a.pajak@mywaymedia.pl. ZAPRASZAMY!